آموزش با دفتر طراحی

5 نکته مهم برای تقویت هنر نقاشی

مهارت نقاشی

در اینجا 5 نکته برای سازماندهی و پربار نگه داشتن دفتر نقاشی را باهم بررسی میکنیم. حفظ درست دفتر می تواند راهی عالی و کارآمد برای بهبود توانایی های هنری شما و پیگیری پیشرفت شما باشد. با این حال، می توان به راحتی اجازه داد که دفتر طراحی شما به هم ریخته یا بی فایده باشد، و یا با استفاده درست و رعایت نکاتی خاص به پیشرفت هنر شما کمک کند.

1. هر روز از طراحی کنید

تمرین مداوم کلید بهبود توانایی های هنری شما است. سعی کنید هر روز از دفتر نقاشی خود استفاده کنید، حتی اگر فقط برای چند دقیقه باشد. تقویت توانایی های هنری شما نیازمند تمرین و تلاش مداوم است.  با انجام این کار، می توانید عادت نقاشی کشیدن را در خود ایجاد کنید و به مرور زمان مهارت های خود را بهبود ببخشید. همزمان با تمرین روزانه به نکات زیر توجه کنید تا سرعت پیشرفت شما چند برابر شود.

تعیین اهداف

تعیین کنید که می خواهید با هنر خود به چه چیزی برسید و اهداف مشخصی را تعیین کنید. این به شما کمک می کند متمرکز و با انگیزه بمانید.

ترسیم از زندگی

ترسیم از مشاهده یک راه عالی برای بهبود مهارت های شما است. سعی کنید اشیاء روزمره یا افراد را در مکان های عمومی ترسیم کنید.

از دیگران بازخورد بگیرید

دریافت بازخورد از هنرمندان دیگر می‌تواند به شما در شناسایی زمینه‌های بهبود کمک کند. پیوستن به یک جامعه هنری یا شرکت در کلاس را حتما در نظر بگیرید.

نقاشی کردن

تقویت مهارت نقاشی

 

2. نقاشی کشیدن مداوم از یک جسم خاص

طراحی، چندین بار از یک چیز، که با هر بار نقاشی به طور متفاوتی انجام شود، می تواند به شما کمک کند چیزها را به روش های جدیدی ببینید. همچنین تکرار این کار به تقویت قدر خلاقیت شما هم کمک میکند.

 

3. دفتر نقاشی را با خود نگه دارید

همیشه دفترنقاشی خود را با خود حمل کنید، تا بتوانید هر زمان که الهام گرفتید نقاشی کنید. برای اینکه بتونید برای همیشه یک دفتر نقاشی با خود داشته باشید، باید به سایز و زیبایی دفتر توجه کنید. حتما پیشنهاد میکنم. به بخش دفتر نقاشی مراجعه کنید.

دفترچه فانتزی

دفتر بی خط آنت سایز ۱۴* ۱۴

 

4. از بخش‌های مختلف برای اهداف مختلف استفاده کنید

دفتر نقاشی خود را به بخش‌های مختلف برای نقاشی ها تقسیم کنید. یعنی در واقع دفتر خود را دسته بندی کنید. این کار به سازماندهی همه چیز کمک می کند و یافتن آنچه را که به دنبالش هستید آسان تر می‌شود.

 

5. قلم و سبک نقاشی متفاوت را آزمایش کنید

هنرمندان باید سعی کنند از ابزار مختلفی در طراحی خود استفاده کنند، مانند انواع مختلف مداد، خودکار یا آبرنگ. با آزمایش مواد جدید، هنرمندان می‌توانند تکنیک‌ها و سبک‌های جدیدی را کشف کنند که شاید در غیر این صورت به آن توجه نمی‌کردند. این می تواند به جذاب نگه داشتن هنر نقاشی و جلوگیری از خستگی یا پس رفت خلاقیت کمک کند. علاوه بر این، آزمایش قلم جدید می تواند به هنرمند کمک کند تا مهارت های خود را توسعه دهد و توانایی های هنری خود را گسترش دهد. این جمله هنرمندان را تشویق می‌کند که ذهنی باز داشته باشند.

اگه میخواهید یک دفتر فانتزی با کیفیت بالا و مناسب با سبک نقاشی خود بخرید، پیشنهاد میکنم مقاله نکات مهم قبل از خرید دفتر طراحی رو بخونید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *