آموزش با تودولیست

تودولیست چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

دفترچه یادداشت

To Do List چیست؟

تودولیست یا همون to do list به معنی ((انجام لیست کارها)) است. که بر اساس برنامه های یک فرد در طول روز نوشته میشود. در واقع تودولیست لیستی از کارها و برنامه های ما است، که باید در زمان مشخص شده انجام دهیم.

دلیل عدم موفقیت در انجام کارها

تا حالا شده که احساس کنید کلی کار برای انجام دادن دارید؟ اما نمیدانید از کجا باید شروع کنید. یا گاهی اوقات کارهای مهمی که میخواستید انجام بدهید را فراموش میکنید. و حتما باید کسی به شما یادآور شود، و این فراموشی باعث ایجاد ناامیدی در شما میشود.

نگران نباشید شما تنها نیستید! ۹۰ درصد آدما به این شکل هستند. این مشکل نه تنها در محل کار بلکه در زندگی شخصی نیز وجود دارد. وقتی حجم و فشار کارها زیاد میشود. و انجام کارها به تعلیق میفتد، بدانید برنامه ریزی و نظم کافی در شفافیت کارها وجود نداشته است. خوشبختانه راحلی بنام تودولیست وجود دارد.

مزایای استفاده از دفتر تودولیست

یکی از دلایلی که شما باید از to do list استفاده کنید. نیاز شما به سازماندهی کارهاست. اگر شخص هدفمندی هستید و به دنبال موفقیت و پیشرفت در زندگی هستید باید برای تک تک ساعات روز خود برنامه داشته باشید. و با الویت بندی و زمانبندی کارها در تودولیست، سرعت پیشرفت خود را بالا ببرید.

وقتی یک طرح کلی از وظایف خود در تودولیست داشته باشید. به شما این امکان را میدهد که در کارخود متمرکز شوید. در حالی که فضایی را در ذهن خود برای انجام کارهای خلاقانه دیگر آزاد میکنید.

دفترچه تودولیست فانتزی

دفترچه تودولیست آنت

 

۱. احساس سرزندگی و موفقیت با تودولیست

وقتی لیست کارهای خود را در دفترچه تودولیست خرد میکنید و به ترتیب الویت یاداشت میکنید. مسیری که در طول روز در پیش دارید کاملا شفاف میشود. و وقتی که کاری را به اتمام میرسانید و آن را از لیست خود خط میزنید. به شما حس پیشرفت و موفقیت میدهد. و این حس بدون شک قدرت و انرژی شما را برای تلاش کردن دوچندان میکند.

۲. کمک حافظه شما

تودولیست همانند یک دستیار در کنار شما تمامی کارها را به شما یادآوری میکند و به عنوان کمک حافظه خارجی عمل میکند. ذهن ما به تنهایی قادر نیست تا هر اطلاعاتی را در یک زمان به یاد بیاورد. و وقتی که شما در طول روز باید به ۲۰ نوع کار مختلف رسیدگی کنید. بدون شک باید از یک دفترچه تودولیست برای یادآوری این کارها داشته باشید.

۳. افزایش توان کاری و بهروری بهتر

با استفاده از یک to do list شما مسیری شفاف در طول روز دارید. و بدون فکر به کار بعدی و فقط با بررسی دفترچه تودولیست خود از قدم بعدی آگاه میشوید. این امر سرعت عمل شما را بالا میبرد. و تاثیر خود را در پایان روز نشان میدهد. همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم بعداز انجام هر کار و خط زدن از لیست حس موفقیت و شادابی به شما دست میدهد و این امر شما  را یه سمت بیشتر تلاش کردن سوق میدهد.

۴. موفقیت های بزرگ با انجام کارهای کوچک

دفترچه تودولیست به شما کمک میکند تا هدف ها و برنامه های بزرگ و بلند مدت خود را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید. و هر‌روز بخشی از آن هدف را پیش ببرید. تحقیقات نشان میدهد که انجام اینکار احتمال رسیدن شما به هدفتان را خیلی بیشتر میکند. و با قدم به قدم پیش بردن اهداف اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد.

۵. جلوگیری از هدر رفتن زمان

to do list با افزایش بهروی ، افزایش توان کاری ، شناسایی هر قدم و شفاف بودن مسیر پیش رو و یاالا برد سرعت عمل شما از هدر رفتن زمان جلوگیری میکند. و این عوامل تاثیر خود را در دراز مدت نشان میدهند. بطوری که شما نسبت به ۱ سال قبل خود چندین برابر موفقیت کسب خواهید کرد.

دفترچه تودولیست

دفترچه تودولیست آنت

 

سخن گروه هنری آنت

برنامه ریزی و بروز نگه داشتن فهرست کارها در تودولیست،  روزانه فقط چند دقیقه از شما وقت میگیرد. اما شما را در زندگی و کارها چندین سال جلو میبرد. to do list با جلوگیری از سردرگرمی و مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم. بدون شک برگ برنده شما خواهد بود.

گروه هنری آنت با عرضه دفترچه تودولیست های با کیفیت، با صدها طرح زیبا و متنوع، گوشه‌ای از انگیزه های شما را تامین میکند.  برای دیدن صدها طرح از دفترچه تودولیست ها میتنوانید به لینک (( دفترچه تودولیست های گروه هنری آنت )) مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما بوده باشد. خوشحال میشیم نظرتون رو با ما درمیون بزارید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *