آموزش با تودولیست

تودولیست چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

دفترچه یادداشت

تودولیست یا To-Do List به معنی “انجام لیست کارها” است که بر اساس برنامه‌های یک فرد در طول روز نوشته می‌شود. در واقع تودولیست لیستی از کارها و برنامه‌های ما است که باید در زمان مشخص شده انجام دهیم.

دلایل عدم موفقیت در انجام کارها

تا به حال شده که احساس کنید کلی کار برای انجام دادن دارید؟ اما نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید؟ یا گاهی اوقات کارهای مهمی که می‌خواستید انجام بدهید را فراموش می‌کنید و حتماً باید کسی به شما یادآوری شود؟ و این فراموشی باعث ایجاد ناامیدی در شما می‌شود.

نگران نباشید، شما تنها نیستید! 90 درصد افراد به این شکل هستند. این مشکل نه تنها در محل کار بلکه در زندگی شخصی نیز وجود دارد. وقتی حجم و فشار کارها زیاد می‌شود و انجام کارها به تعویق می‌افتد، بدانید برنامه‌ریزی و نظم کافی در شفافیت کارها وجود نداشته است. خوشبختانه راه‌حلی به نام تودولیست وجود دارد.

مزایای استفاده از دفتر To-Do List

یکی از دلایلی که شما باید از “تو دو لیست” استفاده کنید، نیاز شما به سازماندهی کارهاست. اگر شخص هدفمندی هستید و به دنبال موفقیت و پیشرفت در زندگی هستید، باید برای تک تک ساعات روز خود برنامه داشته باشید و با اولویت‌بندی و زمان‌بندی کارها در تودولیست، سرعت پیشرفت خود را بالا ببرید.

دفترچه تودولیست فانتزی

دفترچه تودولیست آنت

وقتی یک طرح کلی از وظایف خود در تو دو لیست داشته باشید، این امکان را به شما می‌دهد که در کار خود متمرکز شوید، در حالی که فضایی را در ذهن خود برای انجام کارهای خلاقانه دیگر آزاد می‌کنید.

۱. احساس سرزندگی و موفقیت با To-Do List:

وقتی لیست کارهای خود را در دفترچه تودولیست خرد می‌کنید و به ترتیب الویت یادداشت می‌کنید، مسیری که در طول روز در پیش دارید کاملاً شفاف می‌شود. وقتی که کاری را به اتمام می‌رسانید و آن را از لیست خود خط می‌زنید، به شما حس پیشرفت و موفقیت می‌دهد.  این حس بدون شک قدرت و انرژی شما را برای تلاش کردن دوچندان می‌کند.

۲. تودولیست، کمک حافظه شما:

تودولیست همانند یک دستیار در کنار شما تمامی کارها را به شما یادآوری می‌کند و به عنوان کمک حافظه خارجی عمل می‌کند. ذهن ما به تنهایی قادر نیست تا هر اطلاعاتی را در یک زمان به یاد بیاورد. وقتی که شما در طول روز باید به ۲۰ نوع کار مختلف رسیدگی کنید، بدون شک باید از یک دفترچه To-Do List برای یادآوری این کارها داشته باشید.

۳. افزایش توان کاری و بهره‌وری بهتر:

با استفاده از یک تودولیست شما مسیری شفاف در طول روز دارید. بدون فکر به کار بعدی و فقط با بررسی دفترچه To-Do List خود از قدم بعدی آگاه می‌شوید. این امر سرعت عمل شما را بالا می‌برد و تاثیر خود را در پایان روز نشان می‌دهد. همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم بعد از انجام هر کار و خط زدن آن از لیست، حس موفقیت و شادابی به شما دست می‌دهد و این امر شما را به سمت تلاش بیشتر سوق می‌دهد.

۴. موفقیت‌های بزرگ با انجام کارهای کوچک:

دفترچه تودولیست به شما کمک می‌کند تا هدف‌ها و برنامه‌های بزرگ و بلندمدت خود را به قسمت‌های کوچک تقسیم کنید. هر روز بخشی از آن هدف را پیش ببرید. تحقیقات نشان می‌دهد که انجام این کار احتمال رسیدن شما به هدفتان را خیلی بیشتر می‌کند. با قدم به قدم پیش بردن اهداف، اعتماد به نفس شما بیشتر خواهد شد.

۵. جلوگیری از هدر رفتن زمان:

تو دو لیست با افزایش بهره‌وری، افزایش توان کاری، شناسایی هر قدم و شفاف بودن مسیر پیش رو و بالا بردن سرعت عمل شما از هدر رفتن زمان جلوگیری می‌کند. این عوامل تاثیر خود را در درازمدت نشان می‌دهند.بطوری که شما نسبت به ۱ سال قبل خود چندین برابر موفقیت کسب خواهید کرد.

 

دفترچه تودولیست

دفترچه تودولیست آنت

خرید تودولیست از آنت

برنامه‌ریزی و به‌روز نگه داشتن فهرست کارها در تودولیست، روزانه فقط چند دقیقه از شما وقت می‌گیرد، اما شما را در زندگی و کارها چندین سال جلو می‌برد. تودولیست با جلوگیری از سردرگمی و مزایایی که در بالا به آن اشاره کردیم، بدون شک برگ برنده شما خواهد بود.

گروه هنری آنت با عرضه تودولیست‌های باکیفیت، با صدها طرح زیبا و متنوع، گوشه‌ای از انگیزه‌های شما را تأمین می‌کند. برای دیدن صدها طرح از تودولیست‌ها می‌توانید به لینک تودولیست های گروه هنری آنت: خرید تودولیست مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما بوده باشد. خوشحال می‌شویم نظرتان را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *